MULTISPEAKER CERTIFICATE

made for polyglots

5 ПЕРЕВАГ MULTISPEAKER

1 ЧІТКІСТЬ ТА ЗРУЧНІСТЬ

У Multispeaker Certificate чітко прописані конкретні списки слів та граматичні конструкції, які потрібно знати.
Тепер вам надзвичайно зручно вчити мови та викладати їх. Ви просто можете подивитись в офіційну брошюрку на 90 сторінок та побачити все, що вам необхідно. Для кожної мови своя брошюрка.

У класичних рівнях A1-C1 це відсутнє.

2 ІНДИКАТОРИ ОЦІНЮВАННЯ

В Multispeaker чіткі та зрозумілі індикатори оцінювання. Своєрідний чекліст. Тепер дуже просто самостійно себе перевіряти або контролювати процес навчання своїх учнів, якщо ви викладач.

3 ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ

Раніше було майже неможливо самостійно встановити свій рівень.
Ви помітили, що у кожного автора книжок на рівнях А1-С1 свій фінальний тест? Із своїми фразами та словами, які можуть взагалі не бути в курсі іншого автора? Тобто, у кожного автора “свій” тест на, скажімо, рівень А1. І якщо потім посадити двох учнів, які займались за різними підручниками, то у них будуть дуже різні результати.
Тому, стандартизація Multispeaker Certificate максимально спрощує процес визначення рівня. Все дуже зручно.

4 БАГАТОМОВНІСТЬ ТА МЕТОДИКА

За допомогою принципів та технік, які входять в обов’язкову частину програми, кожен тепер зможе освоїти навчики поліглотів та вчити мови більш ефективно. Вміти їх комбінувати. Не просто на звичці, а у свідомому підході. Учні вчаться будувати свідому стратегію у навчанні. 

5 БАГАТОМОВНІ ВИКЛАДАЧІ

Всі сертифіковані викладачі Multispeaker володіють 2-5 іноземними мовами. Тому, їх досвід вам неабияк допоможе. Лише практика, лише результат.

МИ ВСІ - БАГАТОМОВЦІ

мої курси