MULTISPEAKER CERTIFICATE

Multispeaker Certificate – це нове покоління мовного сертифікату для сучасних поліглотів.

Створені нові рівні K, M, T, що містять багато речей, які полегшують та пришвидшують вивчення іноземних мов. Також, ми додали всі необхідні аспекти для ефективного вивчення кількох мов одночасно.

Засновик сертифікату Желтухін Євген – Instagram

4 ПЕРЕВАГИ MULTISPEAKER

1 ЧІТКІСТЬ ТА ЗРУЧНІСТЬ

У Multispeaker Certificate чітко прописані конкретні списки слів та граматичні конструкції, які потрібно знати.
Тепер вам надзвичайно зручно вчити мови та викладати їх. Ви просто можете подивитись в офіційну брошюрку на 90 сторінок та побачити все, що вам необхідно. Для кожної мови своя брошюрка.

У класичних рівнях A1-C1 це відсутнє.

2 ІНДИКАТОРИ ОЦІНЮВАННЯ

В Multispeaker чіткі та зрозумілі індикатори оцінювання. Своєрідний чекліст. Тепер дуже просто самостійно себе перевіряти або контролювати процес навчання своїх учнів, якщо ви викладач.

3 ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ

Раніше було майже неможливо самостійно встановити свій рівень.
Ви помітили, що у кожного автора книжок на рівнях А1-С1 свій фінальний тест? Із своїми фразами та словами, які можуть взагалі не бути в курсі іншого автора? Тобто, у кожного автора “свій” тест на, скажімо, рівень А1. І якщо потім посадити двох учнів, які займались за різними підручниками, то у них будуть дуже різні результати.
Тому, стандартизація Multispeaker Certificate максимально спрощує процес визначення рівня. Все дуже зручно.

4 БАГАТОМОВНІСТЬ ТА МЕТОДИКА

За допомогою принципів та технік, які входять в обов’язкову частину програми, кожен тепер зможе освоїти навчики поліглотів та вчити мови більш ефективно. Вміти їх комбінувати. Не просто на звичці, а у свідомому підході. Учні вчаться будувати свідому стратегію у навчанні.